Červen 4, 2017

Ženská setkávání

Co si představit pod pojmem ženská setkávání?

Prožít čas společně /ŽENY/ vedu dle svých zkušeností z prožitkových setkávání a různorodých akcí, ale také dle své ituice a nejvyšší radosti v daný moment.

Inspirovala jsem se shlédnutím filmu Červený Stan, kde se Ženy při úplňku setkávaly a opečovávaly se. Nevyjde to pokaždé na úplněk, ale jsem vděčná za společnou energii Žen, kterou v daný moment vytváříme a ta má pro největší důležitost.

 

Sama jsem se v poslední roce formovala do své esence ženství a řeknu Vám, někdy je to síla, být opravdu ve své energii, která je mi přirozená a nepřebírat si ji od ostatních Žen. Chci být autentická a cítit se dobře ve své přirozenosti.

Na každé setkání tvoříme jedinečný kruh. Inspirace ke mě přichází v průběhu měsíce, který přibývá každým dnem, až nabyde úplňku, v ten den přichází náš čas na setkání. Každá Žena na setkání přináší svou esenci sebe sama a záleží na ní, jak moc si chce zazpívat, zatančit, povídat = projevit se.

Pro mě je důležité se společně potkávat, pomáhat si, podporovat se a být sami sebou. Dovolit si projevit svou přirozenost. Každým setkáním vidím, jak se více a více uvolníme. Společně rosteme a přibližujeme se ženskému principu. Kterým je pro mě intuice, jemnost, laskavost, kontakt s matkou Zemí. A v neposlední řadě objevujeme sami sebe skrze ostatní Ženy.

 

 

Pokud Tě setkání volá, kontaktovat a sledovat události můžeš zde:

NEJBLIŽŠÍ SETKÁNÍ se koná v Praze: https://www.facebook.com/events/666750197035763/

Těším se na setkání, Ženo.

PS: V létě budeme venku. Jupíí 🙂