Červen 4, 2017

Ženská setkávání

Co si představit pod pojmem ženská setkávání?

Prožít čas společně /ŽENY/ vedla jsem dle svých zkušeností z prožitkových setkávání a různorodých akcí, ale také dle své ituice a nejvyšší radosti v daný moment ženské kruhy.

Inspirovala jsem se shlédnutím filmu Červený Stan, kde se Ženy při úplňku setkávaly a opečovávaly se.

 

Sama jsem se v posledních letech formovala do své esence ženství a řeknu Vám, někdy je to síla, být opravdu ve své energii, která je mi přirozená a nepřebírat si ji od ostatních Žen. Chci být autentická a cítit se dobře ve své přirozenosti.

Každá Žena ke mě přináší svou esenci sebe sama a záleží na ní, jak moc si dovolí být sama sebou a inspirovat se vzájemně.

Pro mě je důležité se společně potkávat, pomáhat si, podporovat se a být sami sebou. Dovolit si projevit svou přirozenost. Každým setkáním vidím, jak se více a více uvolníme do sebe. Společně rosteme a přibližujeme se ženskému principu. Kterým je pro mě intuice, jemnost, laskavost, kontakt s matkou Zemí. A v neposlední řadě objevujeme sami sebe skrze ostatní Ženy.

 

 

Pokud Tě setkání se mnou volá, kontaktuj mě!

Kruhy už sice nevedu, ale moc ráda se setkávám s Ženami a poznávám nekonečné možnosti spolupráce, pomoci a prožívání času společně. Zároveň dle svých zkušeností mohu pomoci Tobě dopřávat si radost a žít naplno svůj Život!

Těším se na setkání, Ženo.