Červen 4, 2017

Organizátor na klíč

..píše se srpen roku 2015, onoho dne jsem připravila svou první akci/událost a to oslavu narozenin spolu s přáteli svému partnerovi, která dokonale splnila svůj účel.

Vytvořila úsměv na tváři nejen partnerovi, ale i ostatním a mě dvojnásob. Vše klaplo a my se fantasticky bavili. Její příprava mi brala nejtajnější čas, tak aby na to přítel nepřišel. Finální radost se slovy nedá popsat..
 
Když jsem ladila detaily, cítila jsme lochtání v břise. Věděla jsem, že je to to “ono”. Ten pocit, který Vám dodává energii, který Vás pohání dělat to dál, dělat to z radosti a s radostí.
Psal se rok 2017. V tento rok jsem vytv-ořila nejvíce akcí doposud za dané období. Rozhodla jsem se tvořit každý měsíc akci pro přátelé za účelem četnějšího potkávání se a společného sdílení času. Většinou to byly akce sportovní, u kterých jsme nasbírali nespočet společných zážitků. Cítila jsem opět obrovský příval energie při tvorbě těchto akcí – ať už to byly zábavní, sportovní nebo narozeninové.
Vždy mě při nich sytil pocit radosti ostatních. Avšak nikdy jsem si nepřiznávala, že přesně tohle je to, co bych si přála dělat jako svou každodenní činnost.
Tvořila a vedla jsem půl roku Ženské kruhy – setkávání Žen s několika aktivitami a ženskými rituály. I to mě moc bavilo. Ale postupně mi klesala chuť je tvořit dál, nevěděla jsem proč. Ale teď chápu, že můj jasný záměr bylo tvořit akce za účelem zábavy, radosti. Na ženských kruzích se mi to tolik nedařilo, ale i tak jsem tam zažila mnoho hlubokého sdílení, které tam často vznikalo. Na těchto akcích jsem nejvíce ocenila, když se Ženy sešly, navzájem se seznámily, propojily a měly radost z celého setkání.
Pak jsem na čas přestala události tvořit. Nová práce a hodně jiných aktivit.. Teď v roce 2019 po dokončení mé zatím největší události/akce, za kterou jsem poprvé dostala dobře zaplaceno jsem jasně cítila, že to je to, co mě opravdu každý den dokáže postavit na nohy a umožní těšit se na další den. Nejen kvůli obsahu a penězům, ale díky celkové vibraci, kterou mi do těla příprava večírku denně přinášela.
Byl to večírek pro naší firmu Maitrea, který jsem i moderátorsky vedla a zároveň připravila vše, co se dalo a k čemu jsem dostala kompetence.
Mým talentem je propojovat a koordinovat lidi. Využít je v pravou chvíli na pravém místě. Dokáži kreativně domýšlet detaily. Přizpůsobit se flexibilně nově vzniklé situaci. Mým záměrem je pracovat v souladu s přírodou. Využívám ekologické výrobky.
V gastronomii jsem pouze pro rostlinnou stravu.
Přeji si propojovat své veškeré zájmy a radosti do jednoho = denní práce. Tvořit události/akce jakéhokoliv charakteru za účelem zábavy pro lidi. A splnit si tak svůj sen, dělat co mě baví a živí radostí každý den.
Pokud máš teď v plánu nějakou akci a potřebuješ ji celou vytvořit a nebo s ní pomoci, neváhej se na mě obrátit. Jsem schopná tvořit: oslavy narozenin /utajené/ i veřejné 🙂 , pomoc při organizaci svatby, módní přehlídku, vánoční večírek, catering pro natáčení, oslavy narození dítěte, konference.

Předej mi veškeré informace a důvěru a já to zařídím! Na financích se společně domluvíme.

Těším se. Lucka