Červen 4, 2017

O mně

O mně

Ahoj, vítám Tě na svých stránkách. Jmenuji se Lucie Obermannová.

Vždycky jsem však milovala kouzlo Vesmíru a zákon přitažlivosti. A když jsem dávněji o Vesmíru vyprávěla kamarádovi, nazval mě Vesmírná Víla a mě se to tak zalíbilo, že jsem se tak pojmenovala na facebookovém profilu. A tak se stalo nejen pseudo jménem ale i mou přezdívkou po delší léta a nazvala jsem tak svou stránku.

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře a ráda žiju aktivně naplněným Životem, baví mě polarita mezi extrémy. 🙂

Miluji smích, uvolněnost, ovoce, eco, bio, tvorbu raw food, jógu, tanec, mého psa, kočičku, partnera a samozřejmě mnoho dalšího.

Moje cesta objevování se, ale i Světa a sebe skrze něj, je pro mě velice obdivuhodná. V plném vědomí té krásy se ocitám až teď, v přítomnosti. Dříve jsem to měla odlišně. Šla jsem studovat střední školu, která nebyla 100% ano. Po střední škole, na které jsem dělala maturitu na podruhé..jsem stále nevěděla, co dál.

Inspirovala mě kamarádka na tehdejší brigádě, jejím oborem na vysoké škole. A tak mé rozhodování po „náhodném“ přijetí na vysokou zvítězilo. Jela jsem dál ve školském systému. Mnoho předmětů mě hodně bavilo a naplňovalo, ale při zkouškovém období se vše měnilo v nenáviděné. Státnice jsem dělala na potřetí a byla jsem tak šťastná, že to mám vše za sebou..ale stále ve mně visela

otázka, co dál? Co chci skutečně dělat? Abych na to ještě chvíli pozapomněla, přihlásila jsem se na Mgr. obor a chvíli si tak byla na té „vejšce“.

Tam mě ale potkala raw strava. Nebo jsem ji potkala já? Haha..Vydala jsem se na raw kurz, s tehdy pro mě neznámou, báječnou Ženou, Evou Kavkovou. Tam jsem začala vnímat, že v raw food je i něco více, než jen pouhé jídlo. Tolik mě to vše bavilo a naplňovalo energií, že se můj Život rozsvítil a objevila jsem v sobě skrze tvorbu raw jídla svou nejvyšší radost.

Poté Eva podnik prodala a já šla dál v jejích šlépějích a dostala jsem možnost plně připravovat raw pokrmy v kuchyni Jídla Lásky, bistra sídlící u Bikram Jogy. Tam jsem působila přibližně čtvrt roku.

Ale má cesta plynula dál, vydala jsem se na „cestu vědomí“ se svým partnerem.

Nazvali jsme ji tak, protože jsme odvážně vstoupili na cestu stopem na 6 týdnů do zahraničí, odevzdání se důvěře a to při opravdovém parnu letních dní. Byla to krásná cesta poznání, vzájemně i jednotlivě.

Od této cesty jsem tvořila ještě v pár raw podnicích i přes pokus o tvorbu svých kurzů. Pak jsem s partnerem půl roku nic „nedělání“ vytvořili společný projekt „Květ Lásky“ /kvetlasky.eu/.

V současnosti působím dva dny v týdnu ve vegetariánské restauraci Maitrea. Dále cvičím jógu ve studiu YogaPilates a pro Přestupní Stanici. Tvořím páteční ranní výběhy v okolí Vyšehradu a motivuji tak sebe a ostatní k běhu.

V poslední době u sebe objevuji talent organizačních schopností, plánování a dokončování úkolu, který mi dává smysl. Nejraději ze všeho plánuji oslavy, akce a události pro ty, kterým to udělá radost a také se záměrem spojit se skvělými lidmi, přáteli a oslavovat tak Život. Pokud něco takového chystáš, neváhej se mě kontaktovat 🙂

 

Děkuji, že se společně můžeme propojit a to nejen na FB, ale i na mém Instagramu, kde mám stejné jméno Vesmírná Víla. Setkat se samozřejmě můžeme i osobně.

Dovolit si společně plnit své sny a využívat svých kvalit a dovedností naplno.

 

S úctou k Tobě,

Vesmírná Víla <3

PS: také s velkou radostí už po dva roky tvořím…

NeVVděčnost – nevážná vděčnost Vesmírné Víly

Kde se vzala? V roce 2016 v podzimním období jsem měla krásný prožitek v přírodě s partnerem a naším báječným přítelem Sváťou. Došli jsme společně k tématu vážnosti. Sváťa mi tehdá pověděl zcela upřímně, že jsem někdy vážná. Nechtěla jsem to plně vidět a trochu mě to nabouralo.

Pak jsem to přijala a ten večer skončil bouřlivým smíchem až do rána. Bylo to tak uvolňující. A já si v ten moment uvědomila, jak moc jsem vděčná za tak krásný čas plný zábavy. Chtěla jsem to více než slovy vyjádřit – vděčnost mě celou zaplnila.

Když jsem pak v klidu domova seděla na záchodě, napadlo mě spojení nevážná vděčnost = nevvděčnost. Ten večer jsem se vyfotila, napsala vděčnost v nevážnosti a rozhodla jsem se ji sdílet na facebooku a nacházet tak stále něco pozitivního.

Nacházím v tom svou nejvyšší radost, také proto, že vždy je důvod být za něco vděčný. Projevuji se tak vděčností na svém profilu na FB. Současně přidávám fotku. Sledovat mou neVVděčnost můžete na https://www.facebook.com/lucinka.obermannova

A až při tvorbě těchto stránek mi partner řekl, že neVVděčnost v sobě skýtá iniciály mé přezdívky „Vesmírná Víla“, VV, krásné doplnění. Děkuji, že s Vámi mohu sdílet svou vděčnost neobyčejných dní.  <3