Červen 4, 2017

O mně

O mně

Ahoj, vítám Tě na svých stránkách. Jmenuji se Lucie Obermannová. Často se lépe cítím jako Vesmírná Víla – která mě velice zněžňuje a dává pocit propojení s magickým Vesmírem.

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře a ráda žiju aktivně naplněným Životem, baví mě polarita mezi extrémy. 🙂

Miluji sladké ovoce, tvorbu raw food, jógu, pole dance, pejska Mikyho a samozřejmě mnoho dalšího.

Moje cesta objevování nejen sebe, ale i Světa, je pro mě obdivuhodná. V plném vědomí té krásy se ocitám až teď, v přítomnosti. Dříve jsem to měla odlišně. Šla jsem studovat střední školu, která nebyla 100% JO. Po střední škole, na které jsem dělala maturitu na podruhé..jsem stále nevěděla, co dál.

Inspirovala mě kamarádka na tehdejší brigádě, jejím oborem na vysoké škole. A tak mé rozhodování po „náhodném“ přijetí na vysokou zvítězilo. Jela jsem dál ve školském systému. Mnoho předmětů mě opravdu hodně bavilo a naplňovalo, ale při zkouškovém období se vše měnilo v nenáviděné. Státnice jsem dělala na potřetí a byla jsem tak šťastná, že to mám vše za sebou..ale stále ve mně visela otázka, co dál? Co chci skutečně dělat? Abych na to ještě chvíli pozapomněla, přihlásila jsem se na Mgr. obor a chvíli si tak byla na té „vejšce“.

Tam mě ale potkala raw strava. Nebo jsem ji potkala já? Haha..Vydala jsem se na raw kurz, s tehdy pro mě neznámou, báječnou Ženou, Evou Kavkovou. Tam jsem začala vnímat, že v raw food je i něco více, než jen pouhé jídlo. Tolik mě to vše bavilo a naplňovalo energií, že se můj Život rozsvítil a objevila jsem v sobě skrze tvorbu raw jídla svou nejvyšší radost.

Poté Eva podnik prodala a já šla dál v jejích šlépějích a dostala jsem možnost plně připravovat raw pokrmy v kuchyni Jídla Lásky, bistra sídlícím u Bikram Jogy. Tam jsem působila přibližně čtvrt roku.

Ale má cesta plynula dál, vydala jsem se na „cestu vědomí“ se svým partnerem. Nazvali jsme ji tak, protože jsme odvážně vstoupili na cestu stopem na 6 týdnů do zahraničí, odevzdání se důvěře a to při opravdovém parnu. Byla to krásná cesta poznání, vzájemně i jednotlivě.

Od této cesty jsem tvořila ještě v pár raw podnicích i přes pokus o tvorbu svých kurzů. Pak jsem s partnerem půl roku nic „nedělání“ vytvořili společný projekt „Květ Lásky“ /kvetlasky.eu/. Můžete sledovat naše konání na FB stránce Květ Lásky.

A v tu dobu nicnedělání jsme si hodně užívali s partnerem Slunce, které oba moc milujeme a rozplývali se na různých výletech. Jeden z nich byl v Otvovicích s přítelem Sváťou. Tam jsem se od Sváti dozvěděla pro mě tehdy nemilou zprávu, že jsem hodně vážná a že náš vztah s partnerem je vážný. Děkovala jsem si za tu „ránu“ kterou jsem cítila a zamyslela jsem se nad tím. Docela mi to přišlo trefné. Ten večer jsem se hodně uvolnila do rozhodnutí, že to mohu teď hned změnit a tak jsem prožila jeden z nejvysmátějších večerů svého Života, který neměl konce. A právě po tomto večeru vznikla na mém facebookovém profilu „Nevážná Vděčnost = neVVděčnost. Cítila, že mám tolik prostoru užívání si bytí na tomto Světě a ještě to nebrat tolik vážně. Proto zde na mých stránkách sekce o Nevvděčnosti.

A tak sdílím vděčnost v nevážnosti každý den na FB profilu. Některé z Vás jsem inspirovala mými texty a to mi radost znásobilo.

Tuto svou stránku ale také tvořím proto, že mě odmalička bavilo psát. Sdílet s Vámi vše, co je pro mě aktuální.

V současné chvíli působím ve vegetariánské restauraci Maitrea, cvičím jógu ve středu odpoledne ve Vyšehradském parku. Občas předcvičuji aqua aerobik, nejčastěji v hotelu Olšanka. Aqua aerobik cvičím už 6let. Také občas sekám kokosy na různých akcích pro Mladý Kokos.

Stále objevuji životní magie, radost ze Života z nového. U něčeho zůstanu déle a něco pouštím. Učím se stále žít naplno a vybírat si své preference.

Děkuji, že se společně propojujeme a to nejen na FB, ale i na mém Instagramu, kde mám stejné jméno Vesmírná Víla

Jsem vděčná za to, že Tě mé příspěvky baví, inspirují a podporují i na Tvé cestě za extází.

s úctou k Tobě,

Vesmírná Víla. <3