Červen 4, 2017

O mně

O mně

Ahoj, vítám Tě na svých stránkách. Jmenuji se Lucie Obermannová.

Vždy mě zajímaly zákony Vesmíru. A když jsem před několika lety vyprávěla o Vesmíru kamarádovi, nazval mě Vesmírná Víla a mě se to tak zalíbilo, že jsem ho zvolila jako své pseudo jméno a také přezdívku.

Narodila jsem se ve znamení Vodnáře roku 1990 a ráda žiju aktivně naplněným Životem, baví mě polarita mezi extrémy. 🙂

Miluji smích, uvolněnost, ovoce, eco, bio, barefoot, tvorbu raw food, jógu, párovou akrobacii, tanec, mého psa, kočičku, partnera a samozřejmě mnoho dalšího.

 

Moje cesta objevování se, ale i Světa a sebe skrze něj je pro mě velice obdivuhodná. V plném vědomí se ocitám až teď, v přítomnosti. Dříve jsem to měla odlišně. Šla jsem studovat střední školu, která nebyla 100% ano. Po střední škole, na které jsem dělala maturitu na podruhé..jsem stále nevěděla, co dál a kdože vlastně jsem, natož co si přeji.

Inspirovala mě kamarádka na tehdejší brigádě jejím oborem na vysoké škole. A tak mé rozhodování po „náhodném“ přijetí na vysokou zvítězilo. Jela jsem dál ve školském systému. Mnoho předmětů mě hodně bavilo a naplňovalo, ale při zkouškovém období se vše měnilo v nenáviděné. Státnice jsem dělala na potřetí a byla jsem tak šťastná, že to mám vše za sebou..ale stále ve mně visela

 

otázka, co dál? Co si přeji skutečně dělat? Abych na to ještě chvíli pozapomněla, přihlásila jsem se na Mgr. obor a chvíli si tak byla na té „vejšce“.

 

Při studiu jsem se setkala s raw stravou a začala se o ní hodně zajímat. Stala se mou radostí a vášní. Vydala jsem se na raw kurz, s tehdy pro mě neznámou, báječnou Ženou, Evou Kavkovou. Pochopila jsem, že v raw food je i něco více, než jen pouhé jídlo. Začala jsem pracovat v podniku Secret of Raw a poprvé ucítila jaké to je pracovat v práci snů..

Pak Eva podnik prodala a já šla dál v jejích šlépějích a dostala jsem příležitost připravovat raw pokrmy v kuchyni Jídla Lásky, bistra sídlící u Bikram Jogy. Tam jsem působila přibližně čtvrt roku. Poté jsme spoluzakládali s partnerem a Evičkou raw podnik Food of Love, kde jsem také působila jako tvořitelka raw pokrmů skoro rok. Podnik se i přes naše zapálení skoro nerozjel a tak jsem odešla a začala si hledat místo jinde. Opustila jsem tak nadobro přímý a každodenní kontakt se syrovou stravou.

V současnosti působím ve vegetariánské restauraci Maitrea. Dále cvičím jógu pro Přestupní Stanici.

V poslední době u sebe objevuji talent organizačních schopností, plánování a dokončování úkolů. Nejraději ze všeho plánuji oslavy, akce a události pro ty, kterým to udělá radost a také se záměrem spojit se skvělými lidmi, přáteli a oslavovat tak Život.

Při tvorbě zkrácené verze mého příběhu jsem si uvědomila, že plně věřím průběhu, jak život plyne a co sbírám za zkušenosti. Nikdy totiž nevím, kdy a kde je využiji. Každá práce mě obohacuje a já si na své cestě sbírám neustále nové střípky mé vášně a radosti.

Dovolme si společně plnit své sny a využívat svých kvalit a dovedností naplno.

 

Těším se se na setkání s Tebou. Lucka

 

S úctou k Tobě,

Vesmírná Víla <3