Červen 4, 2017

NeVVděčnost

NeVVděčnost – nevážná vděčnost Vesmírné Víly

A kdeže se vzala? V loňském roce (2016) v podzimním období jsem měla krásný prožitek v přírodě s partnerem a naším báječným přítelem Sváťou. Došli jsme společně k tématu vážnosti. Sváťa mi tehdá pověděl zcela upřímně, že jsem někdy dost vážná. Nechtěla jsem to plně vidět a trochu mě to nabouralo.

Pak jsem to plně přijala a ten večer skončil bouřlivým smíchem až do rána. Bylo to tak uvolňující. A já si v ten moment uvědomila, jak moc jsem byla vděčná za tak krásný čas plný zábavy. Chtěla jsem to více než slovy vyjádřit – vděčnost mě celou zaplnila.

Když jsem pak v klidu domova seděla na záchodě, napadlo mě spojení nevážná vděčnost. Ten večer jsem se vyfotila, napsala vděčnost v nevážnosti a rozhodla jsem se ji sdílet každý den a nacházet tak každodenně něco pozitivního.

Nacházím v tom svou nejvyšší radost, také proto, že vždy je důvod být za něco vděčný. Projevuji se tak vděčností každý den na svém profilu na FB. Současně přidávám fotku. Sledovat mou VVděčnost můžete na https://www.facebook.com/lucinka.obermannova

A až při tvorbě těchto stránek mi partner řekl, že neVVděčnost v sobě skýtá iniciály mé přezdívky „Vesmírná Víla“, VV, krásné doplnění. Děkuji, že s Vámi mohu sdílet svou vděčnost neobyčejných dní.  <3