Srpen 9, 2017

Jóga

Přibližně před čtyřmi lety mi přítelkyně Zuzanka pověděla, že cvičí jógu. Tou dobou mě zajímal běh, jízda na kole a gymnastické prvky. Ale přesto jsem se rozhodla zkusit i něco klidnějšího na základě doporučení. Rozhodla jsem se dát józe šanci.

duši jsem vždy cítila, že mi něco chybí. Pravidelnost, pro mě disciplína. Byla to právě jóga. Stalo se to velmi rychle a cvičila jsem každé ráno. Z jógy se stal můj rituál, jako je pro někoho káva.

józe jsem se dostala před pěti lety. Tehdy jsem ještě netušila, že se vydám jógovou praxí, která bude naplňovat každý můj den. Začínala jsem v Józe v denním životě, kde jsem prošla šesti díly systému hinduistické jógy.

Jedno léto jsem odjela na velkou studentskou akci a rozhodla jsem se, že tam zkusím ráno cvičit jógu s ostatními. Podpořilo mě každé ráno skoro 40 studentů svou účastí. Uvědomila jsem si, že chci jógu předávat dál a ukazovat tak její celistvost.

Od té doby cítím, že mám v józe co předat, že je to něco většího, než si sama dokážu představit. Sama se neustále zlepšuji a učím se nové pozice skrze jógovou inspiraci.

Pro mě jóga znamená nejen klid v mysli, ale i uzemnění, vyrovnání, práce s dechem, narůstající flexibilita těla a kontakt sama se sebou. Není to pouze cvičení s tělem, ale i s duší.

Své lekce vedu svým srdcem a sama se nechávám vést vyšším vedením, které skrze každého z nás proudí, pokud se oddáme své radosti a vášni.

Těším se na společné plynutí v rytmu dechu.

 

Zacvičit si se mnou můžete ve Studiu Oblouková a to každé pondělí 9-10 hodin a úterý 19-20 hodin. (příchod vždy 5-10 minut předem před vchod Oblouková 15, abychom se stihli převléci) od jara do podzimu, dle podmínek počasí cvičíme venku na zahrádce.

Cvičím zde  i individální lekce po předchozí domluvě. Domluvit lze i cvičení uvnitř, pokud by někdo přeferoval.

Odkaz na Studio je zde: http://masaze-vrsovice.cz/o-studiu/lucie/

Za skupinovou lekci za hodinu zaplatíte každý 150Kč, za individuální 700Kč. (dá se domluvit 6lekcí za 3000 dopředu 🙂

 

Dále také cvičím pro Přestupní Stanici (https://www.prestupnistanice.cz/) 

A to každé úterý 10:30 – 11:30 (setání před Přestupní Stanicí v 10:15 – abychom došli na místo, kde budeme cvičit) Vstupné 100Kč.

Kontaktovat můžete mě – tel, email. fb (všechny kontakty jsou v zápatí stránky).

PS: Nabízím také možnost domluvit si se mnou jógu do firmy, nebo na Váš teambuilding. Ráda přijdu k Vám do firmy, pokud máte prostor, můžeme společně zacvičit přímo u Vás.

Pokud Vás tato služba oslovila, domluvíme zkušební lekci zdarma a uvidíte sami, zda Vám to vyhovuje.