9 srpna, 2017

Jóga


Přibližně před šesti lety mi kamarádka pověděla, že cvičí jógu. Tou dobou mě zajímal běh, jízda na kole a gymnastické prvky. Ale přesto jsem se rozhodla zkusit i něco jemnějšího a dát józe šanci.

Když jsem se k józe dostala , tehdy jsem ještě netušila, že se vydám jógovou praxí, která bude naplňovat každý můj den. Začínala jsem v Józe v denním životě, kde jsem prošla šesti díly systému hinduistické jógy.

Mám ráda pravidelnost a tak se brzy jóga stala můj každodenní rituál.

Jedno léto jsem odjela na velkou studentskou akci a rozhodla jsem se, že tam zkusím ráno cvičit jógu s budoucími studenty VŠ. Podpořilo mě každé ráno skoro 40 studentů svou účastí. Uvědomila jsem si, že chci jógu předávat dál a ukazovat tak její celistvost. Tou pro mě není pouze cvičení a navyšování flexibility těla, ale také navození vnitřního klidu a míru sám sebou a svou lidskou podstatou.

Díky józe předávám něco, co mě daleko přesahuje. Sama neustále něco nového učím a zlepšuji se skrze nekončící jógovou inspiraci. Také zjišťuji, že se neustále v józe zpomaluji.

Pro mě jóga znamená ztišení mysli a zároveň uzemnění, dech, narůstající flexibilita těla a kontakt sama se sebou. Není to pouze cvičení s tělem, ale i s duší.

Své lekce vedu srdcem a nechávám se vést vyšším vedením, které skrze každého z nás pulzuje, pokud se oddáme své radosti a vášni.

Těším se na společné plynutí v rytmu dechu.

Přijď si se mnou zacvičit třeba sem

Pondělí

venkovní jóga ve Zlatníkách 18-19

Úterý

Daily fitness Zličín 9-10

venkovní jóga s Přestupní Stanicí 11-12

Čtvrtek

Daily fitness Zličín 9-10

Individiuální jóga 11-12

Venkovní jóga Hudlice 18-19

Kontaktovat mě můžete také na individuální jógu – tel, email. fb (všechny kontakty jsou v zápatí stránky).

PS: Nabízím možnost domluvit si jógu do firmy, nebo na Váš teambuilding.

Pokud Vás tato služba oslovila, domluvte si se mnou zkušební lekci.