Srpen 9, 2017

Jóga

Přibližně před čtyřmi lety mi přítelkyně Zuzanka pověděla, že cvičí jógu. Tou dobou mě zajímal běh, jízda na kole a gymnastické prvky. Ale přesto jsem se rozhodla zkusit i něco klidnějšího na základě doporučení. Rozhodla jsem se dát józe šanci.

duši jsem vždy cítila, že mi něco chybí. Pravidelnost, pro mě disciplína. Byla to právě jóga. Stalo se to velmi rychle a cvičila jsem každé ráno. Z jógy se stal můj rituál, jako je pro někoho káva.

józe jsem se dostala před pěti lety. Tehdy jsem ještě netušila, že se vydám jógovou praxí, která bude naplňovat každý můj den. Začínala jsem v Józe v denním životě, kde jsem prošla šesti díly systému hinduistické jógy.

Jedno léto jsem odjela na velkou studentskou akci a rozhodla jsem se, že tam zkusím ráno cvičit jógu s ostatními. Podpořilo mě každé ráno skoro 40 studentů svou účastí. Uvědomila jsem si, že chci jógu předávat dál a ukazovat tak její celistvost.

Od té doby cítím, že mám v józe co předat, že je to něco většího, než si sama dokážu představit. Sama se neustále zlepšuji a učím se nové pozice skrze jógovou inspiraci.

Pro mě jóga znamená nejen klid v mysli, ale i uzemnění, vyrovnání, práce s dechem, narůstající flexibilita těla a kontakt sama se sebou. Není to pouze cvičení s tělem, ale i s duší.

 

 

Své lekce vedu svým srdcem a sama se nechávám vést vyšším vedením, které skrze každého z nás proudí, pokud se oddáme své radosti a vášni.

Těším se na společné plynutí v rytmu dechu.

 

 

 

Přijď si se mnou zacvčit s Přestupní Stanici (https://www.prestupnistanice.cz/) 

A to každý pátek 17:30 – 18:30 (setkání před Přestupní Stanicí v 17:15 – abychom došli na místo, kde budeme cvičit, v zimním období už budeme uvnitř, kapacita 5-6 os.)

Hodnota lekce ve spolupráci s P.S. je 100Kč/h.

Kontaktovat mě můžete – tel, email. fb (všechny kontakty jsou v zápatí stránky).

PS: Nabízím také možnost domluvit si jógu do firmy, nebo na Váš teambuilding. Je možnost docházet i k Vám do firmy, pokud máte prostor, můžeme společně cvičit přímo u Vás.

Pokud Vás tato služba oslovila, domluvte si se mnou zkušební lekci zdarma.